Zaginięcia

Wiślański ,,Potwór z Loch Ness” prawdopodobnie powiązany z zaginięciem wędkarza

Na podstawie danych zebranych przez nasz wywiad w sobotnie zaginięcie wędkarza Michała L (49l) w Ząbkach Dolnych może być bezpośrednio powiązany gigantyczny Sum bytujący w tych okolicach, zwany ,,Potworem z Loch Ness”. Jak podaje rodzina zaginionego, Michał jak co sobotę wstał o 3 nad ranem i udał się na ryby, jednak tym razem nie wrócił już do domu. Służby Miejskiego Patrolu Rzecznego od kilku godzin przeszukują teren, na dany moment znaleziono zdemolowany kajak z wyraźnymi śladami ogromnych zębów oraz kamizelkę typu ,,Bomber”, którą zaginiony miał na sobie w trakcie połowu. Składamy najszczersze kondolencje rodzinie Michała oraz prosimy każdego wędkarza stacjonującego w tych okolicach o zachowanie szczególnej ostrożności, a nawet zaprzestanie poławiań do czasu rozwiązania sytuacji.

Udostępnij

O autorze

Z zamiłowania wędkarz, z wykształcenia doktor zielarstwa i terapii roślinnych, z zawodu przewodniczący rady wędkarskiej w okręgu zachodniopomorskim. W domu wierny mąż i dumny ojciec, w naturze łowca największych okazów. Lubuje w starych winach, młodych kobietach i zarybionych łowiskach. Trzykrotny mistrz jiu-jitsu i zdobywca nagrody Złotego Suma za zajęcie pierwszego miejsca w turnieju 3 łowisk w Kożynkach Górnych.

4 komentarze

  1. W Wiśle przy Elektrowni Kozienice plywają takie sumy że nurkowie których zadaniem jest czyszczenie sit turbin boją sie wchodzić do wody

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

pl_PLPolski